Już 15 września (piątek) w wielojęzycznej szkole MyVinci School będziemy celebrować międzynarodowy Dzień Kropki! Inspiracją do obchodów tego dnia jest książka "Kropka" autorstwa Petera H. Reynoldsa.

Główną bohaterką tej opowieści jest mała dziewczynka o imieniu Vashti, która dzięki jednej małej kropce odnalazła wiarę w siebie.

Ta jedyna w swoim rodzaju Kropka wzbogaciła Vashti i pomogła jej odkryć swoje ukryte talenty, demonstrując, jak ogromna kreatywność drzemie w każdym z nas.

Dzień Kropki staje się zatem okazją do świętowania kreatywności, odkrywania własnych talentów oraz przekraczania życiowych przeszkód.

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, zachęcamy naszych uczniów do ubrania czegoś w kropki!